O NAS

HORYZONTN10

HoryzontN10 powstał w wyniku spotkania grupy pasjonatów zakochanych w niosącej najwięcej emocji formie reklamy – produkcji video. Stworzyliśmy zespół, który jest w stanie kompleksowo zrealizować reklamę video – od scenariusza, przez reżyserię oraz wykonanie animacji, po postprodukcję.

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas wielu realizacji dla polskich, jak i zagranicznych stacji telewizyjnych, możemy zapewnić najwyższą na rynku jakość usług.

Uwielbiamy pracować nad unikatowymi projektami, które pozwalają nam w pełni wykorzystywać naszą kreatywność i doświadczenie. Pomagamy naszym Klientom przedstawić wyjątkowe historie ich firmy lub produktu za pomocą spotów reklamowych.

Dotrzyj z nami poza horyzont!

REFERENCJE

DLACZEGO MY?

Lata doświadczenia

Posiadamy długoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy pracując nad realizacjami polskimi oraz zagranicznymi.

Kreatywność

Naszą cechą szczególną są niekończące się pokłady kreatywności. Tworzymy filmy reklamowe, które zaskakują i ciekawią odbiorców.

Wspaniały zespół

Jesteśmy nie tylko grupą specjalistów, ale również grupą przyjaciół – dzięki temu podczas naszych realizacji panuje zawsze świetna atmosfera.

Punktualność

Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla naszych klientów są deadline’y. Dlatego pracujemy zgodnie z ustalonym wspólnie planem i oddajemy naszą pracę terminowo.

Menu